DOPRAVA, BALNÉ A POŠTOVNÉ, PLATEBNÍ PODMÍNKY

Objednané zboží Vám zašleme prostřednictvím České pošty (Balík do ruky)

U jízdních kol neúčtujeme žádné dopravné ani balné. Výjímkou jsou jízdní kola do 5 tis korun, kde udržujeme ceny na nejnižší možné úrovni a proto doprava zdarma není možná. U těchto kol účtujeme dopravné 139Kč při platbě předem, případně 159 Kč při platbě na dobírku.

Při objednávce zboží o váze do 10kg účtujeme poštovné, balné a doběrečné 99,-Kč. Při platbě předem na náš bankovní účet účtujeme  poštovné 69 Kč. 

Při objednávce zboží těžšího charakteru ( např. těžké posilovací stroje) o váze nad 10kg účtujeme poštovné, balné a doběrečné 159,-Kč. Při platbě předem na náš bankovní účet účtujeme  poštovné 139 Kč. 

Zásilka je zpravidla na 99% doručena následující pracovní den po odeslání. Zboží posíláme každý všední den. 

Číslo účtu pro platbu předem: 2300259689/2010,  VS = číslo objednávky

Možnosti platby : dobírka, bankovní převod, hotově, složenka

DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je 1-3 pracovní dny, od obdržení objednávky. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně informovat. Toto zboží dodáváme zpravidla na objednávku ve smyslu Občanského zákoníku v dohodnuté lhůtě.

Česká pošta "Balík do ruky" - doručení následující pracovní den po odeslání.  V den odeslání Vám na uvedené tel. číslo pošta pošle SMS s číslem zásilky. Stav zásilky je pak možné sledovat na stránkách České pošty (jednoduchý vstup přes odkaz v pravém sloupci). Pošťák doveze zboží následující den na Vámi zadanou doručovací adresu. K dispozici bude samozřejmě mít tel. kontakt na Vás. V případě neúspěšného duručení uloží pošťák zboží na Vaší poště, kde je možné si jej vyzvednout.

Doprava na Slovensko:

Dále také zajišťujeme dopravu na Slovensko Českou poštou za dotované přepravné 249 Kč.
Zboží na Slovensko zasíláme na dobírku nebo po platbě předem na náš účet - vybraný způsob si zvolíte v objednávce. 

Pokud si zvolíte platbu dobírkou, tak zboží zaplatíte pošťákovi při převzetí zásilky.

Kola dodávaná na Slovensko jsou vždy seřízená a zabalená v kartonové krabici. Po obdržení stačí nasadit přední kolo, řídítka, sedlo a pedály a kolo je připravené k jízdě.

Platbu předem (cena zboží + 249 Kč poštovné) můžete realizovat na náš účet u Fio banky Liberec č.ú. 2300259689/ 2010 . Platbu je možné provést vkladem částky (cena zboží  + 249 Kč poštovné) na náš účet u kterékoli pobočky Fio banky. V případě převodu z jiné banky je potřeba počítat i s úhradou poplatku banky adresáta (+1%). Cena v EUR je daná aktuálním kurzem Vašeho peněžního ústavu resp. Fio banky. Dodací lhůta je 2-3 pracovní dny po připsání celé částky na náš účet.

č.ú. Fio  2300259689/2010

IBAN CZ6220100000002300259689

SWIFT FIOBCZPPXXX

Možnosti platby : 
dobírka, bankovní převod, hotově, složenka