Možnosti dopravy v našem internetovém obchodě:


Balík na poštu:
Objednanou zásilku doručíme na Vaši poštu. Česká pošta Vás bude kontaktovat e-mailem i SMS zprávou, jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí.

Balík do ruky: Objednanou zásilku doručí pošťák na Vámi zvolenou adresu. O termínu doručení budete Českou poštou informování mailem i SMS zprávou.

PPL kurýr: Objednanou zásilku doručí kurýr na Vámi zvolenou adresu. O termínu doručení budete PPLkou informování mailem i SMS zprávou.

Osobní odběr: Objednanou zásilku si budete moci vyzvednout v našem skladu v Liberci, Slavíčkova 522/5. Budeme Vás kontaktovat, jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí.

Doprava na Slovensko: Dopravu na Slovensko zajišťujeme kurýrem PPL. O termínu doručení budete PPLkou informování mailem i SMS zprávou. Při zaslání zboží na Slovensko účtujeme dopravné ve výši cca 10 Eur - dle aktuálního kursu. Při objednání zboží na Slovensko nejdříve překlikněte v pravém horním rohu "Měna" na Euro. Cena zboží pak bude v košíku rovnou přepočítána. Při zadání adresy na Slovensko Vám pak automaticky naskočí cena dopravy. Dopravné zdarma platí pouze po ČR.