Home

Výrobci

Všechna kola seřízena
DOPRAVA ZDARMA- 45% Sleva! Kross Level R12 2016 Zobrazit větší

Kross Level R12 2016

Nový produkt

Na tento produkt je DOPRAVA ZDARMA!

Kolo je určeno nejen pro profesionální jezdce, ale i pro zdatné hobby cyklisty, kteří si rádi užívají jízdu na technologicky vyspělém stroji. Kolo je zpřevodováno 11-ti rychlostní kazetou vzadu a jednopřevodníkem SRAM X1 (1x11).

Více informací

SKLADEM V ESHOPU

59 990 Kč s DPH

- 45%

109 990 Kč s DPH

Více informací

Barva: černá/šedá 

Gripy: Kross Foam

Hlavové složení: VP A45AC2

Výrobce kazety: Sram

Model kazety: Sram XG-1180 11k. 

Předního náboj: XR 1501 Spline QR15

Představec: Easton EA90 (hliník, 31,8mm)

Průměr pro řídítka: [mm] 31,8

Velikost kol:  [palce] 27,5

Materiál rámu: karbon

Označení rámu: Superlite

Středové složení: Sram Press Fit GXP

Výrobce ráfků: DT Swiss

Vidlice: Rock Shox SID RLC (zdvih 100mm, QR15, TPR

Průměr pevné osy: [mm] 15

Pláště: Schwalbe Rocket Ron Evo Performance

Přehazovačka: Sram X01 Carbon

Výrobce řetězu: Sram

Výrobce řídítek: Easton carbon

Sedlo: Fizik Tundra M3 carbon

Sedlovka: Easton EC70 Zero 

Brzdy: Sram X0

Řazení: Sram X01

Konfigurace převodů: 1x11

Převodník: Sram

Model řetězu: Sram X1

Zadní náboj: DT SWISS 

Ráfky: DT SWISS

Hmotnost [kg] 9,5


Kross 16 Level R12 27,5" L graphite/black/white matt

Kross Level R12 je jedním z profesionálních modelů usazený na kola průměru 27,5". Rozšířená sedlovka a užití PRESS FIT středového složení zaručuje zvýšení tuhosti rámu a tím přenosu značně většího množství energie do zadního kola. Použití kvalitních komponent SRAM řady X01, X0 a nejoblíbenější vidlice XC světových šampionátu RockShox SID dělá z tohoto kola skvělý závodní stroj v kategorii XC a Mountain bike. Vícevrstvé barvení dodává progresivní a moderní design. Montáž brzd Post Mount a montáž přehazovačky direct mount a použití přední a zadní pevné osy deklaruje užití dnes již nezbytných standardů.

Kolo je určeno nejen pro profesionální jezdce, ale i pro zdatné hobby cyklisty, kteří si rádi užívají jízdu na technologicky vyspělém stroji. Kolo je zpřevodováno 11-ti rychlostní kazetou vzadu a jednopřevodníkem SRAM X1 (1x11).


Technologie:

  •  
  •  
  •  

RockShox Sid XX

RockShox Sid XX má integrovanou super-lehkou strukturu, je vybavena 15mm pevnou osou MAX Lite a BlackBox carbonový sloupek zajišťuje potřebnou lehkost při zachování potřebné tuhosti.

SID je nejslavnější vidlicí v cross-country závodech a mezi závodníky je považována za obrovskou výhodu při jízdě. S nadsázkou lze říct, že vidlice SID je pro mistrovské závody "povolený doping".

Průžení vidlice je systémem solo AIR a samozřejmostí je zámek pružení vyvedený na řídítka díky systémemu XLoc. Opravdu revoluční hmotnost 1633g zaručuje skvělou volbu a zajistí úžasný požitek z celkové lehkosti jízdního kola.


Rám Carbon Super light

Rám Carbon Super light je extrémně odlehčený při snaze zachovat maximální pevnost rámu. Je využíván na Mistrovské ale i Olympijské závody. Kabeláž lze vést vnitřkem rámu a počítá se i s použitím nové technologie přesmyku side swing. Samozřejmostí je dnes již nutná pevná osa 12x142mm. Vícevrstvé barvení dodává rámu velice pěkný a moderní vzhled. Aktuální trendy dokládá TPR hlavová trubka a PostMount uchycení brzd. Geometrie rámu byla vytvořena předními odborníky firmy Kross za účelem vyhrávat světové závody.


Přehazovačka Sram X01 Horizon Carbon

Přehazovačka Sram X01 Horizon Carbon je díky designu "horizontal parallelogram" X-HORIZON™ a ofsetu kladky schopná udržet vzdálenost přehazovačky od kazety stejnou ve všech 11 rychlostech. Díky této technologii zajišťuje rychlé a velice přesné řazení. Tvoří páteř X-Auction technologie pro neuvěřitelně hladké řazení. Přehazovačka je složená z odolného carbonového ramínka, X-SYNC utěsněné kladky s 12-ti zuby a váží pouhých 252 gramů. Technologie ROLLER BEARING CLUTCH redukuje houpání přehazovačky a nárazy řetězu.


Hydraulická kotoučová brzda SRam X0

Hydraulická kotoučová brzda SRam X0 je dnes již legendou. Brzdové páky s hliníkovým tělem a carbonovou pákou zajišťují dnes již nutnou úsporu hmotnosti s výbornou účinností a precizním dávkováním brzdné síly.

Brzdové páky jsou uchyceny objímkou MatchMaker™ X Compatible, Split Clamp. Brzdy obsahují organické hliníkové destičky. Náplň brzdové kapaliny DOT 5.1

Brzdy X0 vám dají potřebnou jistotu při každém sjezdu. Díky tomu si můžete naplno užít úžasný pocit z kvalitní jízdy.


DT SWISS XR 1501

DT SWISS XR 1501 jsou moderní závodní výplety. Model XR 1501 se cítí jako doma na všech světových šampionátech. Vyvinuty byly pro nejlepší jezdce do toho nejtěžšího terénu, kdy je potřeba rychle akcelerovat. Jsou vybaveny 36T DT SWISS Ratchet systémem pro jednoduché nasazení. Samozřejmostí je připravenost na bezdušové pláště.